وبلاگ

بهترین تنور گازی

فرگازی تمام استیل فول امکانات (کد 406)

بهترین تنور گازی

حتما زمانی که بدنبال بهترین محصولات لوازم خانگی در بازار بودید، متوجه تنوع زیاد تمامی آن محصولات شده اید. بنابراین انتخاب یک محصول مناسب در مدت زمان کمتر و بدون شناخت قبلی ویژگی های ضروری محصول موردنظر، کاری بسیار دشوار است.

اگر قصد خرید بهترین تنور گازی خانگی را دارید، حتما سردرگم خواهید شد و مدل ها و برندهای زیادی را در بازار می بینید. مگر اینکه پیش از خرید، به نکات خرید تنور دقت کنید تا انتخای بدون نقص را تجربه کنید. در اینجا مهمترین نکات را بصورت موردی بررسی می کنیم.

جنس تنور گازی

تنورها در جنس های مختلف فلزی تولید می شوند. جنس فلزات رایج مورداستفاده در تنورهای گازی عبارتند از:

  • استیل
  • گالوانیزه
  • آلومینیوم

قطعا استیل در میان جنس ها مرغوب تر و پرطرفدارتر است. البته جنس های نیمه استیل نیز بسیار استفاده میشود. و سینی برخی تنورها چدنی است. جنس تنور گازی و آلومینیوم نیز مناسب است. بستگی به جنس و شماره ورق استفاده شده در محصول دارد تا تنوری مرغوب به دستتان برسد. بنابراین، قبل از خرید تنور گازی، جنس محصول را از فروشنده جویا شوید.

تنور مقاوم به حرارت

قطعا تنور گازی با حرارت مستقیم کار می کند و می بایست بدنه و فلزات بکار رفته به اندازه کافی مقاوم به حرارت باشند. این فلزات را زمانی می توان مقاوم به حرارت دانیست که در دماهای بالا تغییر شکل نداده و فرم خود را از دست ندهند. نداشتن مقاومت کافی نه تنها سبب تغییر در شکل ظاهری می شود، بلکه سبب کاهش ایمنی شده و خطر آسیب دیدگی افراد درحال کار با آن را افزایش می دهد.

اجزای ضد زنگ

زمانی که درب تنور گازی بسته و درحال پخت است، بخارات حاصل از تجمع پخت بر روی دیواره ها تولید رطوبت کرده و این رطوبت ممکن است در طولانی مدت بر قسمت های مختلف تاثیر بگذارد. زمانی که اجزای بکار رفته تنور ضد زنگ نباشد، این بخارات سبب زنگ زدگی و خوردگی آن می شود. همچنین سبب کاهش عمر مفید محصول و ناکارامدی آن خواهد شد.

قیمت تنور گازی

قیمت محصولات مختلف بازار، دغدغه خیلی مصرف کنندگان است. هرچند قمیت تنور گازی درمقایسه با قیمت انواع تنورهای دیگر بازار بسیار کمتر و مناسب تر است. اما بطورکلی قیمت میان برندهای مختلف تولیدکننده این محصول و مدل های مختلف متغیر است. معمولا قیمت تنورهای گالوانیزه کمتر از سایر مدل های تنور است. همچنین معمولا بطور کلی قیمت تنورهای مکعبی کمتر از تنورهای استوانه است. همچنین درمیان تنورهای استوانه، هرچه سایز بزرگتر باشد، قیمت افزایش می یابد.

تنور دارای عایق حرارتی

تنورها اغلب دارای عایق حرارتی هستند و این عایق سبب می شود کمترین میزان گرما از داخل تنور به خارج منتقل شود. بنابراین وجود عایق مناسب، سبب کاهش مصرف انرژی شده و کیفیت پخت را افزایش می دهد. همچنین در کمترین زمان ممکن، روند پخت و پز کامل می شود. بنابراین هنگام خرید تنور گازی، این مورد را از فروشنده جویا شوید و درمورد صحت آن اطمینان حاصل نمایید.

 

برای خرید تنورگازی اینجا کلیک کنید.

 

جهت دیدن تصاویر و قیمت تنورگازی ها لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

(۰۹۱۱۵۲۷۳۰۰۰)

(۰۹۱۱۵۲۷۸۰۰۰)

راهنمای خرید بهترین برند تنور گازی

راهنمای خرید بهترین برند تنور گازی

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *