وبلاگ

مافین پیتزا در فرگازی

مافین پیتزا در فرگازی

فرگازی های ۹۰کالا در انواع مختلف تولید شده و کابرد های زیادی دارند. با این فرگازی ها می توانید هر چیزی را به راحتی در منزل خود بپزید.

پخت مافین پیتزا در فرگازی

مافین پیتزا در فرگازی

مافین پیتزا در فرگازی

  • مواد لازم:

روغن مایع نصف پیمانه ، تخم مرغ ۳عدد ، آرد ۲ و ۱/۲ پیمانه ، ماست چکیده ۴قاشق سوپ خوری ، پنیر خامه ای ۲قاشق غذاخوری ، نمک و فلفل و آویشن ، فلفل دلمه ای رنگی نگینی ۱پیمانه ، قارچ تفت داده شده ۱پیمانه ، بکینگ پودر نصف قاشق مرباخوری ، ژامبون ریز خرد شده ۱پیمانه ، ذرت نصف پیمانه  سوسیس نگینی ریز ۱پیمانه ، پنیر پیتزا به مقدار لازم.

  • طرز تهیه:

ابتدا زرده و سفیده تخم مرغ ها را از هم جدا می کنیم. سفیده را خوب همزده سپس زرده را با همزن هم بزنید و روفن مایع را اضافه و کمی با همزن هم می زنیم. سپس ماست و پنیر خامه ای و در انتها بکینگ پودر  نمک و فلفل را اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم. سپس سیده تخم مرغ را به مواد افزوده و بعد سوسیس  ژامبون  قارچ و فلفل دلمه ای و ذرت را اضافه می کنیم و به خوبی مخلوط می کنیم.

قالب مخصوص را توی قالب مافین قرار داده نصف قالب را با مواد پر می کنیم و کمی پنیر پیتزا اضافه کرده و سپس بقیه قالب را با مواد پر می کنیم. کجددا کمی پنیر پیتزا و آویشن ریخته و در فرگازی ۹۰کالا با دمای ۱۶۰ درجه سانتی گراد به مدت نیم ساعت قرار می دهیم تا بپزد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *