وبلاگ

رولت سیب زمینی در تنورگازی

فرگازی تمام استیل فول امکانات (کد 406)

رولت سیب زمینی در تنورگازی

تنورگازی های ۹۰کالا در انواع مختلف تولید شده و کابرد های زیادی دارند. همچنین این تنورگازی ها از امکانات کاملی برخوردار هستند.

پخت رولت سیب زمینی تنوری

رولت سیب زمینی در تنورگازی

رولت سیب زمینی در تنورگازی

  • مواد لازم:

سیب زمینی ۴عدد ، پیاز ۱عدد ، فلفل دلمه ۱عدد ، رب به مقدار لازم ، نمک و فلفل و آویشن به مقدار لازم ، کره ۱۰۰گرم ، روغن به میزان لازم.

  • طرز تهیه:

ابتدا سیب زمینی ها را شسته و داخل قابلمه با مقداری آب می گذاریم تا بپزد. پیاز را پوست گرفته و نگینی خرد می کنیم و داخل تابه روغن ریخته و پیاز ها را سرخ می کنیم. گوشت را به پیاز های سرخ شده اضافه کرده و تفت می دهیم. مقداری ادویه اضافه کرده و هم می زنیم. فلفل دلمه ای را شسته و نگینی خرد کرده و به مواد گوشتی اضافه می کنیم. مقداری هم مرغ به گوشت کرده و هم می زنیم. زیر مواد را خاموش می کنیم.

سیب زمینی آبپز را پوست گرفته و خوب له می کنیم. کره و مقداری ادویه به آن اضافه کرده و هم می زنیم. سلفون را پهن کرده و پوره سیب زمینی را روی آن کاملا پهن می کنیم. مواد گوشتی را روی سیب زمینی ریخته و با کمک سلفون آن را کاملا رول می کنیم. سپس داخل سینی تنورگازی۹۰کالا که آن را چرب کرده ایم گذاشته و داخل تنور از قبل گرم شده قرار می دهیم تا به مدت ۱۰ تا ۱۵دقیقه بپزد. (نوش جان)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *